Yüz Yüze Görüşme

Yüz Yüze Görüşme Nedir?

Yüz yüze görüşme, iki veya daha fazla kişinin bir araya gelerek bir iletişim kurmasıdır. Yüz yüze görüşmeli beslenme programları ise danışanlarla haftalık olarak bir araya gelerek sohbet ve değerlendirme yaptığımız görüşme çeşididir. Yüz yüze görüşmelerde bire bir danışmanlık hizmeti verilir.

Yüz yüze görüşmeler, öncelikle değişmeye hazır ve istekli danışanların müracaatıyla oluyor. Bu müracaat sosyal medya hesaplarından, internet sayfasından veya telefon numarasından yapılabilir. Ardından ise ilk görüşme seansını gerçekleştiriyoruz ve kişiye programlarımız ve seanslarımız ile ilgili bilgiler veriyoruz.

Yüz Yüze Görüşme Nasıl Gerçekleşir?

Yüz yüze görüşme seanslarında öncelikle tanışma gerçekleştiriyoruz. Bu ilk görüşme sırasında tahlillerin sonuçlarını konuşuyoruz ve yemek alışkanlıkları ile diyet geçmişi hakkında sohbet ediyoruz. Ayrıca uyku süresi, hareketlilik, çalışma şartları gibi noktaları da değerlendiriyoruz. Bunların yanı sıra geçmiş veya mevcut hastalıkları da bizim programlarımız için belirleyici bir faktör oluyor. Kısacası bu seansta ilk amaç geçmiş yaşantıları ve alışkanlıkları konuşmak oluyor.

Ardından ise hedefleri not ediyoruz ve bu hedeflere uygun programları beraber oluşturuyoruz. Beslenme programlarının uzun süreli faydalı olacak, keyifli ve sürdürülebilir olmasına dikkat ediyoruz. Önemli olanın sadece kilo vermek değil ömür boyu sağlıklı beslenme alışkanlıkları geliştirmek olduğunu vurguluyoruz. Beslenme programı ve vücut analiz sonuçlarıyla beraber ofisten motive bir şekilde ayrılıyorsunuz.

Diğer seanslar ise bu programa bağlı değişikliklerin ölçüldüğü ve değerlendirildiği görüşmeler oluyor. Bu görüşmelerde ödem atıcı, iştah kontrolü sağlayıcı, doyurucu tarifler de yer alıyor.

Yüz Yüze Görüşme

Yüz Yüze Görüşmenin Avantajları

Yüz yüze görüşmenin getirdiği bazı avantajlar vardır. Öncelikle danışanlar, yüz yüze görüşmeyle amaçları, başarıları ve başarısızlıkları değerlendirme fırsatı buluyor ve motive oluyor. Motivasyon, sürdürülebilir diyet programları için en önemli faktörlerden biridir.

Ayrıca sürekli takibin yüz yüze yapılması, tüm gelişmeleri detaylı bir şekilde konuşma ve değerlendirme fırsatı sağlıyor. Sürekli takip altına alınan danışanlar ile yol haritası ve kan değerleri gibi bazı önemli faktörlerin de takibi bu serüvene dahil ediliyor. Ayrıca bu süreç içerisinde ömür boyu sürecek beslenme farkındalıkları kazanılıyor. Beslenme düzeninin ve yaşam tarzının değişimiyle ilgili kazanımlar elde edilmiş oluyor.

Yüz yüze görüşme, tüm hedeflerin sesli ve bire bir görüşüldüğü bir ortam olduğu için; danışanların programa uyumu artmış oluyor.

Yüz Yüze Görüşmelerde Hangi Hizmetler Verilir?

Yüz yüze görüşme paketlerinde genel yanılgı sadece kilo verme hizmetinin verildiğidir. Aslında bu pakette farklı beslenme amaçları olan birçok danışana destek veriyoruz. Yüz yüze görüşmelerde sağlanan hizmetler aşağıdaki gibidir:

  • Kilo verme programı
  • Kilo alma programı
  • Kilo koruma programı
  • Hastalıklarda beslenme danışmanlığı
  • Gebelik döneminde beslenme danışmanlığı
  • Doğum sonrası beslenme danışmanlığı
  • Çocukluk döneminde beslenme danışmanlığı
  • Sporcularda beslenme danışmanlığı

Yüz yüze görüşmeli beslenme programları için hemen Duygu Çetin Yeni ile iletişime geçin!

İletişime Geç
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Uzm. Dyt. Duygu Yeni Çetin
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?