Takipli Online Diyet

Takipli Online Diyet Nedir?

Takipli online diyet, online platformlar kullanılarak diyetisyen ve danışan arasında iletişim kurulması ve beslenme programlarının iletilmesiyle gerçekleşen bir programdır. Online diyet, genellikle Whatsapp, Skype, Zoom gibi platformlar aracılığıyla yapılır. Bu görüşmelerde ihtiyaç duyulanlar yalnızca elektronik cihaz ve internettir. Bu nedenle takipli online diyetlerin dünyanın her yerinde yapılabilme imkanı vardır. Teknolojinin gelişmesi online diyet sistemleri daha da yaygın hale gelmiştir.

Takipli Online Diyet Nasıl Yapılır?

Online sayfamız üzerinden sizlere en uygun diyet programını satın aldıktan sonra takipli online diyet programımıza dahil oluyorsunuz. Bu aşamada sizlerle iletişime geçerek form doldurmanızı ve kan tahlillerinizi iletmenizi rica ediyoruz. Ardından ise tercih ettiğiniz Skype, Whatsapp, Zoom gibi uygulamalar üzerinden ilk görüşmemiz gerçekleşiyor.

Takipli online diyette ilk görüşmede tahlilleri değerlendiriyoruz ve birlikte beslenme alışkanlıklarınız hakkında sohbet ediyoruz. Ayrıca çalışma şekli, uyku düzeni, kullanılan ilaçlar ve rahatsızlıklar hakkında detaylı bilgi alışverişi yapıyoruz.

Görüşmeden sonra, bu bilgilere ve yeni hedeflere göre beslenme programı hazırlanıyor ve e-posta veya telefon ile sizlere iletiliyor. Online diyet programı boyunca paketin içeriğine göre düzenli görüşmeler devam ediyor ve böylece tam takip sağlanıyor.

Takipli Online Diyet

Takipli Online Diyetin Avantajları

Takipli online diyet programları, özellikle pandemiyle beraber yaygınlaşan danışmanlık şeklidir. Dijital iletişim yollarının gelişmesi ve programın avantajları online diyeti daha da popüler hale getirmiştir. Takipli online diyetin avantajları aşağıdaki gibidir:

  • Kişiye özel olması: Online diyet programları, kişilere özel olarak hazırlanır.
  • Hedefe yönelik beslenme: Online diyet programları sizin hedeflerinize yönelik oluşturulur.
  • Erişim kolaylığı: Hangi ilde veya hangi ülkede olduğunuz önemli değildir.
  • Sürekli takip: Online diyet programları süresince sürekli seanslarla güncel durum takip edilir.
  • Diyetisyen desteği: Süreç boyunca aklınıza takılan tüm soruları diyetisyene sorabilme imkanınız vardır.
  • Uygun fiyat: Online diyet programlarına uygun fiyatlarla erişime şansınız vardır.

Takipli Online Diyetteki Hizmetler

Takipli online diyette hizmet verdiğimiz birçok beslenme çeşidi vardır. Bu çeşitlerden en çok bilinenleri kilo verme, kilo alma ve kilo koruma programlarıdır. Bu programlarda mevcut kilo durumunu not ediyoruz ve sürdürülebilir beslenme programları ile hedefimize yönelik çalışma başlatıyoruz.

Hastalıklarda beslenme danışmanlığında ise kanser, diyabet, kalp rahatsızlıkları olan kişilerle özel beslenme programları dahilinde çalışıyoruz. Bu çalışmalarda bilimsel yöntemleri takip ediyoruz.

Bir diğer hizmet türü olan gebelik dönemi ve doğum sonrası beslenme danışmanlığında annelerle çalışmalar yürütüyoruz. Bu çalışmalarda hem annenin hem de bebeğin sağlığını korumayı planlıyoruz. Ayrıca emziren annelere özel beslenme programları çıkarıyoruz.

Çocukluk döneminde beslenme danışmanlığı ve sporcularda beslenme danışmanlığı ise özel çalışma alanlarıdır. Bu danışmanlık türünde çocukların ve sporcuların gelişimine önem veriyoruz ve ayrıntılı bir beslenme programı çıkarıyoruz.

Siz de takipli online diyet programları ile beslenme düzeninizi değiştirmek istiyorsanız, hemen Duygu Çetin Yeni ile iletişime geçin!

İletişime Geç
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Uzm. Dyt. Duygu Yeni Çetin
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?